Letecké snímky

V Libereckém kraji (a po dohodě i jinde) nabízím zcela unikátní letecké fotografování. Nikoli z letadla, jak je běžné (které ovšem na detailní fotografie létá příliš vysoko a není moc stabilní), ani z vrtulníku, který v nízké výšce může vířit prach, je hlučný a jeho provoz je extrémně drahý, ani z malých dálkově ovládaných helikoptér, kde se používají zpravidla jen malé kompaktní foťáčky a kvalita fotek tedy není valná. Pro opravdu unikátní a i ve vysokém rozlišení perfektně ostré fotky je nejlepší horkovzdušný balón!

Obrovskou předností fotografování z balonu je možná minimální letová hladina, kdy lze vybrané objekty snímat velmi detailně, ve vysoké kvalitě a s nevšední perspektivou. Pro tyto účely používám tu nejlepší profesionální fototechniku s vysokým rozlišením (až 36Mpix). a samozřejmě ty nejlepší objektivy pro garanci perfektní ostrosti, kontrastu a krásně barevných fotografií. Touto cestou mohou vzniknout naprosto unikátní snímky nemovitostí, památek, krajinných celků, měst, ale třeba i venkovních akcí (festivaly, shromáždění atd.) i jinak nevyfotografovatelných objektů.

V současné době mám k dispozici rozsáhlý a stále se rozšiřující archiv leteckých fotografií, kde si můžete vybrané fotografie již přímo zakoupit, případně Vám nafotím snímky dle Vašich představ (pokud to počasí dovolí). A pokud se chcete jen tak proletět a pokochat se na vlastní oči, ani to není problém :)

V případě zájmu o tuto službu mi napište Vaši představu + lokalitu focení a já Vám zašlu nabídku přímo na míru.

Letecké fotografie můžete zakoupit také přímo ve fotobance zde.

Comments are closed